Katlamalı Perdeler

Yaşam alanlarımızın fonksiyonel ve şık görüntüsünü sağlamak için dikkat çeken perdelerden birisi olan özel mekanizmaya sahip kademeli katlamak yöntemine sahip modellerdendir. Kumaş, tül ya da stor olabileceği gibi bambu ahşap olarak da üretilebilir. Genel kullanım şekilleri, tavana, kornişe ve ya borulara takılabilir. Takılma yöntemleri de bir çok perde yöntemi gibi çok kolaydır. Katlamalı perde modelleri klasik ya da modern yaşam alanlarını şık bir görüntüye kavuşturmaktadır.

Uygun kumaş yöntemleriyle istediğiniz yaşam alanında kullanabileceğiniz kullanım seçeneğine göre yatak odalarında ve mutfaklarda çok ve modern bir görünüm yaratabileceğiniz bir ortam oluşturur. Mutfaklarda bambu ahşap katlamalı perde kullanabilirsiniz. Yatak odalarında ahşap bambulardan oluşan perde kullanabilirsiniz.

Katlanma biçimine göre değişiklik gösteren katlamalı perdeler çubuklu ya da çubuksuz katlamalı perde şeklinde olan modelleri mevcuttur. Katlamalı olan stor perdeler açıldığı zaman düz durması sayesinde güneşlik işlevi görmektedir.

Katlamalı Perde Çeşitleri

Kullanmak istediğiniz ortama göre farklı desen ve renklerin yanı sıra farklı alternatifleri de bulunur. Bu konu da geniş bir yelpaze sunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olarak istenilen ölçülerde üretilebilen katlamalı perdeler farklı renk seçimleriyle ve ekonomik olması yönüyle dikkat çeker.

Normal perde fiyatlarından daha uygun olması tercih edilmesini kolaylaştırır. Fiyatları da istediğiniz şekle göre değişiklik gösterir. Pile ekleyerek daha da şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Desen seçenekleri ve renk tercihini kullanacağınız alana göre seçebilirsiniz.

Katlamalı Perde Temizliği Nasıldır ?

Kullanışlı olduğu temizleme talimatına uyulduğu zamanlarda uzun süreli olarak dekoratif görünümü sağlar. Temizleme işlemi yapılmadan önce iplerinin sökülmesi gereklidir. Ardından çubuklarının yerinden çıkarılması önemlidir. En son olarak da yıkama torbasına koyularak 30 derecede perde yıkama özelliği olan programda yıkamanız gereklidir. Katlamalı perdenizin zarar görmemesi için ağartıcı özellikteki çamaşır suyu gibi ürünler kullanmayınız. Kumaş özelliğine göre ütülemek mümkündür.  Kullanım alanınıza göre seçeceğiniz kumaş ve renklerle özelliğini seçtiğiniz katlamalı perde modellerini seçebilirsiniz. Mova perde ailesi olarak seçimlerde zorlandığınız zamanlarda size destek olmak için her zaman yanınızdayız. Kapımız 7/24 siz değerli müşterilerimize açık her zaman bekleriz.

 

Tavsiye Edilen Yazılar