Perdeler, evimizde ya da çalıştığımız alanlarda görsel şıklığın yanı sıra fonksiyonelliği sayesinde içeriye gün ışığının gelmesini engelleyen ve içeride bulunan eşyaların zarar görmemesi için kullanılan eşyadır.

Çeşitli modellerle kullanıcının tercihine göre üretilen perdeler de sesi emme ve kişisel gizliliği koruma özellikleri sayesinde konforlu bir ortam oluşturur.

Kullanıcılarımızın tercihlerin de önemli olduğu gibi pencere yapısı ve kullanım amaçları da önemlidir.

Mobilyalarınıza ve duvarın rengine göre de perde seçimi yapabilirsiniz. Modern dekorasyonlara modern klasik dekorasyonlara klasik modeller sunulabileceği gibi arzunuza göre bir çok tarzın tek bir modelde buluşabildiği farklı perde tasarımlarına da imza atabilirsiniz.

Diğer bir yandan kullanıcılarımıza özel hazırlanan hazır perde seçeneklerine de bakabilir bunlar arasından da tercih yapabilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz ortamın estetik görüntüsünü artırabilirsiniz.

Temizlenmesi son derece basit olan perde seçeneklerimizle pileli, pilikaşeli ve büzgülü tüller hem kullanım olarak dikişleriyle pratik bir kullanım sağlar.

Tül perdelerin yanı sıra hem gün ışığından hem de gündüz ışıktan korunmak için kalın zebra perde modelleri kullanıldığı ortama farklı bir hava katar. Mutfağınızda ve isterseniz de ofisinizde kullanabileceğiniz modellerdendir.

Perde Modelleri

Stor perde, fon perde, mutfak perdesi, zebra perde, tül perde gibi bir çok perde seçeneği bulunmaktadır.

Mutfaklar leke ve koku tutmayan kısa veya zebra perdeler tercih edebilir. Yatak odaları için gün ışığını içeri az alan kalın fon perdeler tercih edilmektedir. Salonlarınız için tül ve stor perde kullanımı yapılabilir. Salonlarınızda somon ve krem tonları gibi açık renkler tüm kumaşlara uyum sağlayabilmesi açısından tavsiye edilmektedir.

Çocuk odalarınız için kısa tül ve stor perde kullanılabilir. Çocuklarınızın istediği çizgi film karakterleriyle ve boyamaya karşı kolay silinebilen perde modelleri seçimi yapılabilir.

Ofisleriniz ve iş yerleriniz için genellikle jaluzi ve zebra perdeler uyum sağlayabilir.

PERDELERDE FİYATLANDIRMA

Bir çok eşyada olan fiyat farklılığı perdelerde de geçerlidir. İstediğiniz bütçeye göre perde fiyatı bulabilirsiniz. Perde fiyatları kullanılan kumaşa, dikim özelliğine, boyutlarına ve mekanizmasına göre değişiklik gösterebilir. İstediğiniz modelde ve desende uygun fiyat aralığına sahip perdeleri Mova perde de bulabilirsiniz. 7 gün hizmet veren ekiplerimiz sayesinde fiyatlandırma konusunda da sizin yanınızdayız.

Tavsiye Edilen Yazılar